Wait when page loaded

Iskolánkról

A mányi Hársfadombi Általános Iskolát tanárok, diákok, szülők, a falu lakói mind magukénak érezzük. Vannak akik azért, mert itt töltötték iskolaéveiket, vannak akik azért, mert az iskolánk jelenlegi tanulói, vannak akik azért mert nap mint nap itt sétálnak el a kapunk előtt és van akinek unokája, gyereke jár hozzánk.
Az ember olyan, hogy minden fontos számára amit sajátjának érez. Szeretnénk hogyha a falu minden lakója magáénak érezné a mányi iskolát.
Ennek érdekében a honlapunk segítségével betekintést adunk az iskola mindennapi életébe, a gyerekek munkájába, megismerhetik az iskola pedagógiai céljait és a hozzávezető feladatokat.
Ezen gondolatokkal köszönti Önöket az iskola munkatársai nevében Szabó Julianna igazgató.

Dokumentumaink

Iskolánk dokumentumai az alapító okirattól a házirendig.

Élmény suli

Az Élménysuliban a felfedezésen alapuló, érzelmekkel kísért megismerés, a sikerélmény és a terhelések csökkenése javítja a gyermekek eredményességét.

MATEHETSZ

Iskolánk büszke arra, hogy 2018. január 17. óta Akkreditált Kiváló Tehetségpont.
Célunk a tanulók azon képességeinek fejlesztése, amelyek lehetőséget adnak felnőtt korukban arra, hogy kreatívok és alkotásra képesek legyenek.

Szülői Munkaközösség

Az iskolánkba járó diákok szüleinek képviselete a szülői kötelességek és jogok gyakorlásának érdekében.

Diákönkormányzat

A diákönkormányzat az iskolai élet diákokat érintő valamennyi kérdésében fontos jogokkal rendelkezik.

Köszönjük partnereinknek, hogy segítik intézményünk fejlődését.